PARTNERZY

DECCO S.A.

DECCO S.A. jest polską, rodzinną firmą zajmująca się produkcją systemów okiennych. Od ponad dekady dostarcza produkty najwyższej jakości. Klientami DECCO S.A. są producenci stolarki okiennej i drzwiowej PVC w całej Polsce. Znaczna część sprzedaży jest również realizowana w ponad 20 krajach Europy Południowej i Wschodniej.

Profile w całości produkowane są w fabryce zlokalizowanej w Suwałkach. W skład parku maszynowego wchodzi 12 nowoczesnych linii produkcyjnych. Oprócz zaplecza produkcyjnego, w Suwałkach zlokalizowana jest własna mieszalnia, centrum logistyczne oraz magazyn wysokiego składowania. Profile DECCO cieszą się uznaniem producentów stolarki i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi. Profesjonalny zespół, nowoczesne maszyny i urządzenia, wytrwałe prace badawcze i drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO.

VBH

Początki działalności spółki VBH Polska sięgają roku 1992. W tym czasie zarząd wiodącego w dziedzinie handlu okuciami budowlanymi, niemieckiego koncernu VBH AG (Vereinigter Baubeschlag Handel), podjął decyzję o utworzeniu w Polsce dwóch podmiotów: w Warszawie i w Tarnowskich Górach. VBH Polska jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych do okien drewnianych i z PVC. Reagując na wymagania rynku oferta firmy została wzbogacona o szeroką paletę artykułów do produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej, m.in. lakiery i impregnaty, klamki okienne i komplety drzwiowe, chemia budowlana, okapniki, uszczelki, zawiasy do okien i drzwi, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, zamki i rygle drzwiowe, wkręty i narzędzia do montażu stolarki.

AERECO

Wynalazca wentylacji HIGRO sterowanej, firma AERECO wciąż rozwija innowacyjne rozwiązania systemowe dla budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Skupiając się na kluczowym parametrze – modulacji wielkości strumieni powietrza w zależności od potrzeb – firma AERECO gwarantuje pełne zaspokojenie potrzeb jakości powietrza w pomieszczeniach oraz gwarantuje najwyższą efektywności energetyczną budynku. Firma obecna jest w większości krajów Europy, w Chinach, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Rosji. Głowna siedziba i fabryka znajdują się we Francji w Marne la Vallee. Na ofertę AERECO składają się różnorodne elementy wentylacyjne znajdujące zastosowanie w prostych i skomplikowanych systemach od wentylacji naturalnej, poprzez mechaniczną po hybrydową. W branży okiennej firma obecna jest dzięki produkcji nawiewników okiennych.

RENOLIT

Grupa Renolit jest międzynarodowym liderem w produkcji wysokiej jakości folii z tworzyw sztucznych i produktów pokrewnych do zastosowań technicznych. Ta niezależna firma rodzinna, która od niemal 70 lat wyznacza standardy jakości i innowacji, obecnie zatrudnia 4500 pracowników w ponad 30 zakładach produkcyjnych i punktach sprzedaży. Wysokiej jakości folie RENOLIT do zastosowań zewnętrznych stanowią o renomie tej marki. Ich wielowarstwowa struktura chroni powierzchnię zewnętrzną profili. Szeroka gama wzorów obejmuje wiele kolorów jednolitych i wzorów drewnopodobnych dla wszystkich elementów budowlanych. Marka RENOLIT cieszy się ogromną reputacją na całym świecie ze względu na profesjonalizm, nowoczesne wzornictwo i obsługę zorientowaną na klienta.

Partner medialny

Logo - Oknonet

Kontakt

Katarzyna Gadomska
Tel. 609 406 522
e-mail: konferencja@akademiaokienna.eu

Masz pytanie? Napisz!

10 + 9 =